Sasuke je v bohnicích (Naruto)

3. července 2010 v 20:59 | Miko |  Jednorázovky
Ok. Psala jsem to asi dva roky zpátky, ale to vůbec nevadí :D
Je to taková krátká blbost, takže to neřešte! :D

Jednoho dne v Oroslizově sídle byl všestranný klid. Sasuke jen tak chodil a zkoumal všechny místnosti, protože hledal svého tamagochi kterého ztratil. V tak velkém sídle jako bylo toto se lehce ztrácelo, ale těžce hledalo a tak to Sasukeho moc nebavilo.
"OK. Ještě 3 pokoje a seru na to"řekl si a nakoukl do jednich dveří. Ty ovšem okamžitě zavřel když si všiml, že je tam Orochimaru a právě si jazykem holí nohy.( to musí být pohled)A tak se náš Sasuke vydal dál.Otevřel další dveře. Tam naštěstí nikdo nebyl a tak ten pokoj šel pročísnout. Ale po chvíli, co to klika cvakla dveře letí a Kabuto zrovna tak. Rozplácl se na zemi jako ropucha, kterou přejelo auto. Náš milý mstitel se samozřejmě rychle schoval - jak jinak, chtěl špehovat, co bude dál. Sedl si do stínu a čekal. Do místnosti napochodoval Sai. Fajn, to by nebylo tak divné, kdyby se tady Sai neobjevil naposled tak před 3 měsíci a to ho načapal jak se krade s jednoho pokoje polonahý. No, teď se na to snažil nemyslet a pozoroval dál. Nato, že byl nenápadnej jak sáňky v létě ho nikdo neviděl...Nebo nechtěl vidět? No to je fuk. Sai tam zkrátka přišel a přistoupil ke Kabutovi.
"Tak co ještě nemáš dost?" Kabuto naznačil rukou ne.
"Byl sem moc špatnej kluk, potrestej mě." A Sai mu hned jednu vpálil, ale hned na to si ho přitáh k sobě a políbil. Sasuke už víc vidět nechtěl a tak "nenápadně" zdrhal. Lépe řečeno při svém úprku shodil 2 vázy, stůl a na Kabutovi skončila skříň.
"Tady je to hrozný! Do toho třetího pokoje radši nejdu. Nakonec bych tam snad našel Karin jak si dělá dobře ne? Ne na to nemám nervy! Vracím se do Konohy, tam jsou lidi aspoň trochu normální." Kašlal na tamagochiho a hodil sprinty do Konohy. "Když dorazil před bránu, tak viděl Sakuru a Naruta jak oplakávají spadlou větvičku. Tak běžel do jiné části. Tam viděl Ino jak v květinářství trhá okvětní plátky kopretiny a říká si:
"Zabiju ho, nezabiju?"Tak jí se radši taky vyhnul. Říkal si, že asi zajde k Tsunade, ale když se přiblížil k budově káge spadl na něj z okna stůl. Od té doby je Sasuke v bohnicích. A jediné, co z něj dostali bylo jen:
"Napřed Naruto a Sakura a ta větvička...chudáček větvička .... taková malá ještě byla...."a tohle furt dokola. Když to Sakura s Narutem uslyšeli koukli na sebe a Sakura si jen povzdechla
"Nevěděla jsem, že když nás uvidí u brány brečet kvůli zjištění, že je Sai gay, a že jede s Kabutem, tak ho to tak dostane....Ale co tam strkal nějakou větvičku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 layla-chan layla-chan | 28. srpna 2010 v 21:32 | Reagovat

xDDDD tweeee to je tak dokonalý..ta větvička xDDD NÉÉÉ YT MĚ ZABÍJÍŠ MIKO-CHAN xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama