Pod hvězdami (Loveless)

3. července 2010 v 21:11 | Miko |  Jednorázovky
Hrozně se omlouvám všem, kteří mají rádi anime Loveless, a kteří rádi čtou povídky. Nejsem dobrá spisovatelka a dala jsem to sem jen proto, že mě to baví. Nechci aby mě za to pak někdo ukřižoval. Omlouvám se za chyby.


Byla krásně jasná noc. Hvězdy svítily více než obvykle, ale nikdo to neviděl. Nikdo, kromě dvojice ležící v trávě, nechávající své myšlenky volně plynout.
"Soubi, věříš na osud?" Ptal se černovlasý chlapec a podívá se na svého společníka, který ležel vedle něho.
"Ano. Ty snad ne Ritsuko?" Odpověděl tázaný a pohled opětoval.
Ritsuka se pod tím pohledem začervenal.
I když mu bylo už 17, pořád se před Soubim cítil jako malé dítě. Po krátké chvíli pohled odvrátil a zadíval se, na hvězdy posetou noční oblohu.
"Já na osud nevěřím. Vše co se děje je jen náhodou. Proto si můžeme žít jak chceme. Kdyby byl osud byli bychom svázaní." Řekl svou myšlenku Aoyagi a znovu pohlédl směrem ke svému příteli. Vedle něho však viděl jen vyležené místo v trávě.
"Soubi?" Zeptal se směrem do prostoru. Když mu nikdo neodpovídal, vstal a začal se rozhlížet okolo. Díky hvězdám a měsíci bylo celkem dobře vidět, ale Soubi jako by se vypařil. Najednou mu někdo zakryl oči. Ritsuka se zděšeně otočil, aby zjistil, kdo byl tím tajemným, jenž mu málem způsobil srdeční kolaps.
"Víš jak jsem se vylekal? Nejdřív zmizíš a teď mě takhle lekáš? Už to nikdy nedělej."
"Jak si přeješ." Odpověděl jeho fighter. Ritsuka si jen povzdech. Nenáviděl, když Soubi říkal věci jako "jak si přeješ" nebo "jestli je to rozkaz". Chtěl aby měl vlastní myšlení a někdy se to dokonce i dařilo. To byli chvíle kdy se ptal na něco ohledně Seimeie a všeho okolo. Ať pak dával rozkazy jak chtěl, nic z něj nedostal.
Soubi své ruce přesunul na mladíkovo břicho, a tam v objetí zůstaly. Čekal jestli se mu jeho pán vyškubne, ale nestalo se, tak si ho k sobě přitáhl pevněji. Každý teď byl uzavřený ve svých myšlenkách a teprve chvění Ritsuki, probudilo Soubiho z jeho přemýšlení.
"Je ti zima?" Zeptal se starostivě. Odpovědí mu bylo jen pokývání hlavou.
"Měl bys jít domů." Zašeptal Agatsuma.
"Já nechci domů. Nemám náladu vidět mámu... Nemůžu k tobě?" Nasadil štěněčí oči Ritsuka, což se k jeho ouškům a ocásku velice hodilo. Soubi by mu pod tím pohledem nedokázal odmítnout ani vraždu, proto hned přikývl. Ruku v ruce vyšli. Po cestě nikoho nepotkali.Ještě aby ano, když byla už hluboká noc. Konečně došli před dveře Soubiho bytu. Ten odemkl a pozval Ritsuku dál.
"Máš hlad?" Zeptal se Soubi, a aniž by čekal na odpověď, začal chystat jídlo. Ritsuka si sedl ke stolu a mlčky čekal. Když se před ním objevil talíř z jídlem poděkoval a začal jíst. Na opačném konci stolu se dělo to samé, až na to, že v Soubiho podání. Ani jeden nevěděl, co by měl říkat. Ritsuka zkoumal Soubiho tvář, a kdyby se ho teď někdo zeptal, co chce dělat, odpověď by byla jasnější než slunce. Vstal a bez špetky zaváhání přešel až k Soubimu. Ten na něj jen překvapeně pohlédl. Nevěděl, co má čekat. Ritsuka se sklonil a muže políbil. Soubi v šoku (ale hezkém) vytřeštil oči. Hned se ale uklidnil a chopil se iniciativy. Takhle vášnivě se ještě nelíbali. To věděli oba. Soubi jen čekal, kdy mu Ritsuka zakáže jít dál, ale nic se nedělo, proto se odvážil zajet svému "pánu" pod triko a když uslyšel Ritsukovo jemné zasténání, bral to jako svolení a vydal se zkoumat jeho tělo. Cítil jak pod ním Ritsuka křehne, proto se i s ním v náručí vydal do ložnice a pokračoval v příjemných aktivitách.
Té noci se už k jídlu nevrátili.
Ráno se první probudil Ritsuka. Protáhl se a projel si rukou vlasy. Když tam nenahmatal ouška, polekal se. Ale potom si na vše vzpomněl a začal se usmívat. Naklonil se k jeho partnerovi a vtiskl mu jemný polibek na rty. Ten hned otevřel oči a zadíval se na usmívajícího se, teď už muže, nad ním. I s ním se překulil a jeho polibek vrátil.
"Dobré ráno. Jak jsi se vyspal?" Nasadil svatý úsměv Soubi.
"Jako bych mohl spát nějak dlouho." Zašklebil se Ritsuka. Když, pak ale viděl oči které na něj byli upírány z vážným tonem dodal.
"Tuhle noc bych za spánek nikdy nevyměnil. Děkuji." Když to Soubi slyšel na jeho rtech se sformoval úsměv jaký ještě nikdy. Stršelo z něj tolik radosti a lásky.
"Miluju tě Ritskuko."
"Já tebe taky Soubi."To bylo vůbec poprvé, co něco takového Ritsuka řekl. Soubi ho líbl na nos a...
"Ritsuko, to zase sníš?" Otázal se dvacet let starého studenta jeho spolubydlící, bojovník a milenec v jednom. Ritsuka se na něj podíval.
"Ne jen jsem vzpomínal na tu noc když jsme se poprvé milovali. Taky byli takhle krásně vidět hvězdy." Odpověděl tázaný a opět stočil svůj zrak k obloze.
"Ano to byla krásná noc. Ani nevíš, co to pro mě znamenalo." Usmál se Agatsuma také a místo bodů na obloze sledoval svou osobní hvězdu.
Byla krásně jasná noc. Hvězdy svítily více než obvykle, ale nikdo to neviděl. Nikdo, kromě dvojice ležící v trávě, nechávající své myšlenky volně plynout.

                 http://fc00.deviantart.net/fs30/f/2008/174/5/e/Soubi_X_Ritsuka_by_Shir_Lee.jpg

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mika-sama mika-sama | Web | 23. prosince 2010 v 20:21 | Reagovat

Krásná povídka =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama